Dailės darbų paroda „Džiaugiamės laisve“

Kviečiame į Dusetų meno mokyklos dailės skyriaus mokinių darbų parodą „Džiaugiamės laisve“, skirtą  Laisvės gynėjų dienos paminėjimui.

Meno mokyklos mokiniai yra nuolat skatinami suvokti laisvės vertę, pažinti ir pasirinkta menine raiška atspindėti praeities ir dabarties sąsajas, ieškoti apgintos laisvės ir Lietuvos įprasminimo, kūrybiškai įkomponuoti laisvės simbolius ir tautinės atributikos elementus, kuriant tapybines, grafines, keramikos ir mišrios technikos kompozicijas.

Pandemijos akivaizdoje paroda ir vėl keliasi į virtualią erdvę. Dėkojame visiems eksponuojamų darbų autoriams ir  jų mokytojams Svetlanai Raugienei, Žanetai Aidietytei ir Eugenijui Raugui kurie,  derindami nuotolinio mokymosi galimybes, skatino mokinius naujai pažvelgti į Laisvės idėją ir  atrasti netikėtų šios temos interpretacijų.

« 1 3 »