Programos

Mokykloje veikia muzikos ir  dailės skyriai.

Muzikinio (fortepijono ir akordeono) ugdymo programos:

Eil.Nr. Programos pavadinimas Programos trukmė Mokinių amžius Programos paskirtis
1. Pradinio muzikinio ugdymo programa 4 metai  7-12 m. Formuojami pradiniai muzikiniai pagrindai ir įgūdžiai.
2. Pagrindinio muzikinio ugdymo programa 4 metai

Mokiniai, baigę pradinio muzikinio ugdymo programą. Įgytu muzikiniu įgūdžių ir žinių tobulinimas. Baigę šia programą mokiniai gauna mokyklos baigimo pažymėjimus.
3. Išplėstinio muzikinio ugdymo programa 1-2 metai  Mokiniai, baigę pagrindinio muzikinio ugdymo programas. Pagrindinio muzikinio ugdymo programos metu įgytų  muzikinių įgūdžių plėtojimas,  muzikinių kompetencijų siekimas, pasirengimas profesijos pasirinkimui.
4. Kryptingo muzikinio ugdymo meno kolektyvuose programa 1-4 metai Mokinių amžius neribojamas, vaikai priimami pagal kolektyvo dalyvių amžių. Kolektyvinio muzikavimo, sceninės kultūros, meno interpretacijos ir meninės saviraiškos įgūdžių plėtojimas.

Dailės ugdymo programos:

1. Pradinio dailės ugdymo programa 3 metai 8-10 m. Formuojami pradiniai dailės pagrindai ir įgūdžiai.
2. Pagrindinio dailės ugdymo programa 4 metai Mokiniai, baigę pradinio dailės ugdymo programą. Įgytu meninių ( dailės) įgūdžių ir žinių tobulinimas. Baigę šia programą mokiniai gauna mokyklos baigimo pažymėjimus.
3. Išplėstinio dailės ugdymo programa 1-2 metai Mokiniai, baigę pagrindinio dailės ugdymo programą. Pagrindinio dailės ugdymo programos metu įgytų meninių įgūdžių plėtojimas,  meninių kompetencijų siekimas, pasirengimas profesijos pasirinkimui.