Dusetų meno mokyklos jaunių choras – I laipsnio diplomo laimėtojas

Siekdami tęsti ir puoselėti chorinio dainavimo tradicijas, aktyvinti chorinį judėjimą bendrojo lavinimo, muzikos, meno mokyklose, gimnazijose Lietuvos nacionalinis kultūros centras, Klaipėdos miesto savivaldybė, Lietuvos chorų sąjunga, Klaipėdos chorų bendrija „Aukuras“  nuo 2001 metų organizuoja vaikų ir jaunimo chorų festivalį-konkursą „Mes-Lietuvos vaikai“.

Festivalis įtraukia ne tik visos Lietuvos vaikų ir jaunimo chorus, bet ir kitus meno kolektyvus. Konkursas susideda iš dviejų dalių. Pirmiausia vyksta  zoniniai I turo renginiai,  šalies regionuose ir II finalinis turas bei dainų šventė Klaipėdoje.

Balandžio 18 dieną Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje rinkosi chorai iš Panevėžio, Ukmergės ir Utenos regionų. Chorus vertino kompetentinga komisija: docentas, dainų švenčių konsultantas ir dirigentas, chorinės bendrijos “ Aukuras“ pirmininko pavaduotojas Algirdas Šumskis , dainų švenčių dirigentas bei konsultantas, choro “ Ave vita“ vadovas Kastytis Barisas, talentingas kompozitorius, Lietuvos nacionalinio kultūros centro darbuotojas Donatas Zakaras, Moksleivių dainų švenčių vyriausiasis meno vadovas, M.K. Čiurlionio menų gimnazijos choro dirigavimo dėstytojas bei choro vadovas Raimundas Katinas.

Dusetų meno mokyklos jaunių choras konkurse atliko 3 dainas : M. K Čiurlionio “ Lakštangėlė“, L. Vilkončiaus ir S. Gedos “ Senos mašinos“ ir L. Kairytės aranžuotą l.l. d. “ Oi tu strazde strazdeli“. Choristų, vadovės D. Deinienės bei  akompaniatorės R. Vingilytės sistemingas, nuoširdus ir kruopštus darbas neliko neįvertintas. Choras įvertintas I laipsnio diplomu. Diplomai bus įteikiami birželio 15 dieną Klaipėdos estradoje vyksiančio finalinio koncerto metu.

MLV 2019 ITURO PERKLAUSU PROTOKOLAI UKMERGE PANEVEZYS UTENA