Ugdymo organizavimas karantino metu

Vadovaujantis 2020-11-04 Lietuvos respublikos Vyriausybės nutarimu Nr. 1226 „ Dėl karantino Lietuvos respublikos teritorijoje paskelbimo“, karantino metu Dusetų meno mokykloje ugdymas vyks mišriu būdu, derinant kontaktinį darbą su nuotoliniu.

Individualios muzikos instrumento pamokos vykdomos kontaktiniu būdu, išskyrus atvejus, kai dėl tam tikrų priežasčių ( vaiko galimybių atvykti, saugumo, saviizoliacijos ir kt.) gali būti vykdomos nuotoliniu būdu.

Grupinės pamokos vykdomos mišriu ( kontaktiniu ir nuotoliniu) būdu. Grupinės kontaktinės pamokos vykdomos skaidant klases į 5 asmenų grupes.

Nuotolinis ugdymas vykdomas vadovaujantis  Zarasų rajono Dusetų meno mokyklos mokymo(si) nuotoliniu būdu tvarkos aprašu, skiriant ne mažiau  50 % sinchroniniam ugdymui Zoom, Messenger, Viber, WhatsApp programų pagalba.

Ugdymo procesas organizuojamas, vadovaujantis patvirtintais pamokų tvarkaraščiais.

Dėstomų dalykų mokytojai elektroniniu paštu informuoja mokinių tėvus apie tvarkaraščio pasikeitimus – datą, laiką, klasę, vietą,  ugdymo būdą ( kontaktinis ar nuotolinis).

Mokiniai ir mokytojai pamokų ir pertraukų metu privalo dėvėti apsaugines veido kaukes.